Doba doručení do 3-5 dnů

C 235 Air

Neohodnoceno
 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Člun C 235 AIR

Dostupnost Zvolte variantu 3-5 prac. dnů (3 ks) 3-5 prac. dnů (3 ks)
Varianta
11 199 Kč    
Kategorie Čluny/motory
 

Nafukovací čluny C Air
jsou čluny s vysokotlakým nafukovacím dnem. Tyto nafukovací čluny jsou oblíbené především, díky dobré ceně při vysokém zachování kvality.
Rychlé sbalení a rozbalení je díky nafukovacímu dnu a velmi příznivé váze. Oproti lamelovému dnu mají výhodu nezapadávání věcí mezi lamely a dno, dále se po vysokotlakém dnu lépe chodí než po lamelovém, nevýhodou je vyšší cena než u modelů s lamely. Člun má posuvné sedačky! Při sundání držáku motoru se dá použít člun i jako raft. Dodáváme v barvě šedo-modré, nebo zelené.


Základní výbava:

- vesla

- taška na sbalení

- posuvná sedačka

- pumpa

- sada lepení

- držák motoru

- vysokotlaká nafukovací podlaha

- provaz na přivázání člunu

- držáky

PVC materiál je několikavrstvý o síle 1100g/m2 a je na něj 5 let záruka. Spoje člunů jsou svařované za studena, kde stroj dávkuje lepidlo a následně ho stlačí, tím se eliminuje faktor lidské chyby při ručním lepení spojů. Navíc naše spoje jsou ze 4 vrstvev materiálu s použitím velmi kvalitního francouzského lepidla, díky tomu je na spoje 3 letá záruka.

(U většiny levných značek člunů spoje nevydrží tak dlouho právě proto, že dost často se spoje lepí ručně a nanáší se někde více lepidla, někde méně, proto se dává přednost u člunů svařování. Dalším důležitým faktorem je použití velmi kvalitního lepidla.)

Parametry:

Max výkon motoru v HP: 3,5
Váha v kg: 18
Počet osob: 2
max.zatížení v kg: 350
délka v cm: 235
šířka v cm: 132
šířka válce v cm: 36
počet komor: 2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: