Doba doručení do 3-5 dnů

Baiting 500

4 hodnocení
 
Akce Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

baiting 500

Dostupnost Do 7 prac. dnů (2 ks)
Běžná cena 7 999 Kč
Ušetříte 1 500 Kč (–19 %)
6 499 Kč    
Kód produktu 1685
Kategorie Zavážecí lodičky
 

Plně vybavená zavážecí loďka pro nenáročné rybáře vhodná pro zavážení partiklu, pelet, boilie menšího průměru apod.

Dálkově ovládaná zavážecí lodička s plastovým trupem o délce 535 mm. Pohon modelu obstarává dvojice stejnosměrných motorů. Model včetně ovládání, pohonné baterie a nabíječe. Kapacita zásobníku pro návnadu 500 g. Otevírání komory je uprostřed loďky což nám zajišťuje dobré vyvážení při jízdě. Součástí jsou i malé magnetové klipy, pro lov s lodičkou. Ano s lodičkou lze i lovit a to tak, že si na tzv. trhací magnet připneme montáž se splávkem či rybkou a zavezeme do požadované vzdálenosti. Při záběru se magnety odpojí a rybu můžeme zdolat. Poté si opět přijedeme s lodičkou a můžeme nastražit znovu. Magnetky se dají také používat při zavážení rybičky, kdy si připneme na zádi montáž k magnetu a rybičku necháme ve vodě a pomalu si jí odvezeme na místo. Stačí jen cuknout s prutem a odtrhnout se od magnetového klipu. Lodičku samozřejmě lze používat i za tmi (osobně odzkoušeno) díky led diodám vpředu i vzadu a tím dobře rozpoznáme směr jízdy. Součástí loďky je i praktická taška na přepravu loďky a příslušenství.

Osobně odzkoušeno!K lodičce lze dodat v případě ztráty, či poškození mnoho náhradních dílů, jako vrtule, klipy, kryty, nabíječku a také náhradní baterii která je k dostání za cenu 1199,--


Vlastnosti:

* Kapacita zásobníku na návnadu: 500 g
* vylepšené uvolnění návnady (spolehlivá výklopní dvířka)
* Doba jízdy: cca 1,5 hodiny jízdy
* Dosah ovládání cca 200 m
* Rychlost vpřed: 1 m/s
* LED přední a zadní světla pro noční plavbu
* LED signalizace nízkého napětí akumulátoru
* Zakrytované pohonné lodní šrouby
* Transportní taška součástí balení

Obsah balení:

Sestavený model zavážecí lodičky
RC souprava 2,4 GHz
Pohonný akumulátor NiMH 4,8 V, 5000 mAh
AC nabíječka

Pro zprovoznění je potřeba dokoupit 4 ks AA baterií do vysílače.

Délka [mm]:       535
Šířka [mm]:        240
Výška [mm]:      140
Hmotnost [g]:    1800

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
B Avatar autora 10.5.2021 21:26
Zdravím Vás kolegové, v úvodu bych chtěl říci, že nejsem rozhodně nijak spjatý s touto firmou či osobně s panem majitelem, jsem zákazník jako Vy, jen možná jsem u této firmy po jejím objevení nakoupil více zboží z důvodu velice dobrého přístupu a ve druhé řadě pan majitel je rybář umí poradit, ví co prodává a výběr zboží je o kvalitě za rozumnou cenu a ne o kvantitě zboží z účelem prodat co nejvíce. Teď k této loďce: Když jsem zvažoval koupi jako takovou výběr byl obrovský, cenové rozmezí velké a moje zkušenost s tímto druhem pomocníka nulová. Nicméně loďku jsem vybral tuto z důvodu ceny a velmi povedeného designu s tím, že nejsem rybář, který prahne po trofejních rybách, když jdu k vodě chci si zachytat a pokud přijde ryba jak říkám na pekáč rád si ji ponechám. Vždyť ačkoli je rybaření sport je to i lov a vždy byl. Takže z mého pohledu chyť a pusť ano, ale pokud si jednou za čas člověk vezme rybu na jídlo rozhodně ho neodsuzuji. Když jsem loďku obdržel,byl to můj nejdražší kousek výbavy, takže ano byl jsem natěšen,, po rozbalení jsem byl nadšen, nádherný design, funkčnost skvělá, jako bývalý RC modelář umím ocenit dobrou práci a co se týče zpracování tento výrobek patří k těm nejlepším. U vody budila velkou pozornost, fukčnost skvělá, ale.... Po počáteční euforii po cca dvou měsících jsem zjistil pro mne zásadní věc loďka mi začla být "malá" ne co se týče nosnosti , ale funkčnosti. Jsem kaprař a používám větší nástrahy a rád PVA pučošku nebo sáček k háčku a bohužel vysypávací otvor mi neumožňoval zavážet nic většího než 18mm. prostě i některé 20mm (dipované či boostrované) koule mají problém propadnout jelikož nejsou kalibrované o PVA ani nemluvím-prostě nelze. A to je ten důvod proč jsemse rozhodl ji prodat a zakoupit větší a výkovější model loďky a to Tripple bait 500 GPS. Jinak tato loďka je vhodná pro rybáře preferující menší nástrahy a nebo ty, kteří jsou natolik zdatní, že umí nahodit přesně kam chtějí, lidi já prostě pod převisy či větve neumím nebudu lhát když řeknu, že loni jsem měl 80 % záběrůa ryb právě z těchto míst. Takže závěrem tato loďka není vůbec špatná naopak je výborná jen se musí uživatel zamyslet jak a na co ji chce používat.
Odpovědět