Doba doručení do 3-5 dnů

Zavážecí lodička Flytec 500

Neohodnoceno
 
Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 12
 

Zavážecí lodička Flytec 500

Dostupnost Do 7 prac. dnů (4 ks)
Cena 4 131 Kč bez DPH
4 999 Kč    
Kód produktu 3964
Kategorie Zavážecí lodičky
 

Zavážecí loďka Flytec 500, nadstandardní doplněk vášnivého rybáře, který vám budou ostatní závidět. Materiál ABS, max. rychlost 5 km/h, zásobník na 1,5 kg návnady. Dálkové ovládání 2,4 GHz.
Loďka je určena k zavážení návnady a montáže s nástrahou na lovné místo do vzdálenosti až 500m. Díky výklopným miskám pro návnadu rozptýlíme lépe např. kukuřici díky vystřelovacímu systému oproti spodnímu vypouštění, kdy se nám sype návnada stejnoměrně na dno. Do misek se vejde cca 1,5 kg krmení. Ovládání je pomocí ovladače s kompletním příslušenstvím k regulaci loďky. Díky inovovanému ovladači máme k dispozici TRIM kolečko, kterým si loďku srovnáme, aby se nám nestáčela. Lodička se umí otočit na místě, nebo jezdit v menším krmném kruhu jízda dopředu a dozadu je samozřejmostí.
Motor a všechny elektronické komponenty jsou zality v silikonu proti navlhnutí. Loďka je opatřena motorky s novou technologií. Loďka má z boku soustavu diod, které nám ukazují stav nabití baterie a máme tak jistotu, že se nám loďka nevybije na vodě.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: